Вкусно и красиво!
Дата и час: 20 Ное 2017, 00:41

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Кадърен зъболекар в София
МнениеПубликувано на: 16 Яну 2009, 11:13 
Модератор
Аватар

Дано съм оцелила мястото на питането си!

Налага ми се доста често да ползвам услугите на зъболекар, поради лошото зъбно наследство, което имам. Обичам да поддържам зъбите си здрави и ходя редовно, но за мое нещастие проблемите не спират. Дори преди 3 години се наложи да ползвам лицево-челюстен хирург и претърпях сложна операция. От няколко години ходя при една добра зъболекарка, но ми е неудобен транспорта до там и питам вас: може ли да ми препоръчате добър зъболекар в София, който наистина е изпитан във времето и сте доволни! Парите, които взима мямат значение за мен. Убедила съм се, че здравето е по-важно.
Девер ми е зъболекар, но не ми е удобно да ходя при него, защото няма да ми вземе пари, а не бих допуснала подобно нещо. Със сигурност може да ми препоръча и колега, но ако го попитам ще се обиди че не искам да отида при него и така предпочитам да избягвам темата. Разчитам на преценката ви и съветите ви!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Кадърен зъболекар в София
МнениеПубликувано на: 16 Яну 2009, 14:07 
Пристрастен
Аватар

desychem, моята зъболекарка е в Дървеница, ако те устройва пиши ми да ти дам координати. На мен ми е далечко, но пък съм много доволна от работата и. :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Яну 2009, 14:14 
Модератор
Аватар

Дървеница ми е същото като път колкото и до моята зъболекарка. Но все пак нямам нищо против да имам и нейните координати, а ко се наложи. От колко време ползваш услугите на твоята зъболекарка? Записването колко време преди това трябва да се направи?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Яну 2009, 15:00 
Модератор
Аватар

Софианки, само аз ли съм редовен посетител при зъболекаря? Помагайте, моля :!:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Яну 2009, 19:02 
Редовен потребител
Аватар

desychem, имаме пръв приятел зъболекар, който работи в Бояна и на Стрелбище. Съпругата му също е зъболекар. Ходим при тях от 20 години и сме доволни, но все пак сме супер близки. Ако искаш , ще ти изпратя телефони.

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Яну 2009, 10:30 
Модератор
Аватар

В Бояна работя, а Стрелбище ми е съвсем до нас, така че давай. За мен е важно да работят внимателно и нежно, да изпипват детайлите, да са добри терапевти и да се стремят към естетика в крайния резултат.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Апр 2009, 10:14 
Модератор
Аватар

знаете ли някой зъболекар, който е добър във вадене на зъби? хирург предполагам трябва да е?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Апр 2009, 12:42 
Модератор
Аватар

Адена, не мога да помогна. Аз хирург ползвам в Стара Загора. Имах едно издлетяване на мъдрец, което беше най-големият ми кошмар. След него изглеждах близо месец като прегазена от товарен влак-подута, насинена, шита, отекла по лицето и шията чак. И реших, че докторът ми след като с това се справи ще ползвам само него за по-нататък. При тебе няма нужда чак от такава намеса със сигурност. Но все пак и аз бих ползвала хирург дори и за обикновено вадене на зъб! Успех!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Май 2009, 18:39 
Потребител

Адена, ако става въпрос за София мога да ти дам телефон на добра лекарка. Тя всъщност е лицево-челюстен хирург и работеше в Пирогов, 7-ма поликлиника и в частен стоматологичен център. Аз съм много доволна от нея.
Също и от един зъболекар на 5-те кьошета се намира кабинета му. Той не е хирург, но вади зъби с лекота много добър специалист е, но взема малко по-скъпо от обикновената тарифа. Мен ме спаси от операция, която няколко други лекари казаха, че е неизбежна.
По принцип избягвам да препоръчвам лекари, че един доволен, друг не. Но със зъбите много изпатих, ходих къде ли не цяла книга мога да напиша от тези двамата съм предоволна
Ако искаш телефони пиши.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Яну 2011, 12:51 
Начинаещ

moga da vi preporu4am moq zabolekar mn e dobur i vzema evtina moje da go namerite na 0898582084 marinov

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]