Вкусно и красиво!
Дата и час: 22 Окт 2018, 05:09

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Да се запознаем...
МнениеПубликувано на: 28 Дек 2008, 13:21 
Редовен потребител
Аватар

След трите юнака на Габи, бързам и аз да се включа с моите момиченца, които точно се вписват за двама от нейните ергени- вашите, милички, са много малки за сватосване....
Та, имам си две девойки- едната е на 13 години , в 7-ми клас е в "Света София" и сега се готви за Американския колеж. Другата вече завършва, тази година е абитуриентка, през януари ще навърши 19 години, цяла есен подготвя портфолия и ходи на интервюта за кандидатстване и слава богу вече е приета в един университет в Лондон, специалност- архитектура. Изобщо , децата ми, за добро или лошо, са много умни /макар и естественни блондинки/ ,амбициозни и целеустремени, обичат много да се гиздят обаче, но си нямат гаджета все още....Иначе голямата е и видна купонджийка /като майка си и баща си/, има си обожатели, но..което е притеснително-все не харесва никой...А аз бях голяма любовчийка, ама ...има време сигурно и за това. Цялото семейство сме запалени скиори и планинари, голямата кара и сърф и ходи да тропа народни танци.
Изобщо, очертава ми се много емоционална следваща година- абитуриентка, кандидат-гимназистка, съпруг-юбиляр...но, живи и здрави, това са хубави емоции!

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Дек 2008, 19:46 
Администратор
Аватар

Аааа, Пепеляшка, малкият на Габи си ни е екстра да ти кажа ;) И като го знам какъв е сладур :P

Бебешка, детска и семейна фотография
Сайт за кулинарни рецептиИзображение

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Дек 2008, 21:32 
Редовен потребител
Аватар

Добре де, малкият е за вас, ама големите не са ви тамън.....така че....!

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 29 Дек 2008, 08:57 
Начинаещ
Аватар

Кеми,благодаря...с радост ще взема Инес за снаха,щом майка и харесва толкова Давид ;)

Пепеляшка,вярно е...тамън,тамън са ни по мярка твоите хубавици... :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 29 Дек 2008, 14:15 
Пристрастен
Аватар

Здравейте,мами :) Присъединяваме се и ние към вас.Имам две прекрасни дечица,вече попорастнали-Виктория-почти на 16,според нея, и Цветослав/Цурката/ на 12 години.Малкият обича да си играе с войници,колички,да рисува и моделира с пластелин,а каката напоследък експериментира със стиловете грим и гледа музикални предавания ;)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 29 Дек 2008, 14:18 
Администратор
Аватар

При тази свекърва дава я макар, че малко долеч ми се струва, ама.... знаеш ли може да си се приберете един ден:P

Дива,
добре дошла в нашите редици с хубави дечица :)
Макар и порастнали, те са си нашите малки дечица, пък и виж имаме си и големи ергени......... ;)

Бебешка, детска и семейна фотография
Сайт за кулинарни рецептиИзображение

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Мар 2009, 09:35 
Модератор
Аватар

Здравейте!

Нека се представим и ние - щастлива мама на двама юнака съм - Калоян - на 8г.2 мес. и Андриан - на 1г.6 мес.
Баткото е първокласник, луд фен на Формула 1, компютъра и английски език. А, и Картуун Нетуърк, с което направо ме влудява :283: .
Малкият - мъчи се да повтаря всичко, което чуе и е много смешен понякога. Той ще ми е отмяната в кухнята - с топ не мога да го изкарам оттам :495: . Всички ценни и стъклени сервизи са прибрани, че доста изпотроши. Все се рови в шкафовете и разнася чинии, кутии, черпаци и всякакви други джаджи / като с това често ми изостава план-графикът за деня, защото намирам нещата на най-странните и неподходящи места като коша му за пране например :swoon: .../

Когато готвенето стане страст

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]