Вкусно и красиво!
Дата и час: 26 Сеп 2018, 00:41

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Спортувате ли?
МнениеПубликувано на: 18 Дек 2008, 01:30 
Администратор
Аватар

Аз да си призная не, мнооого ме мързи, пък и когато съм проявила някакъв ентусиазъм никой не иска да ходи с мен.Около мен няма спортсменски настроени хора и това съвсем ме отдалечава от някакъв вид спорт, иначе бих ходила на аеробика-танцуваш, музика, скачаш и е забавно :lol:

Бебешка, детска и семейна фотография
Сайт за кулинарни рецептиИзображение

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Спортувате ли?
МнениеПубликувано на: 18 Дек 2008, 21:41 
Начинаещ

Кеми и аз не съм много по спорта, но до преди две години ходих редовно на аеробика.Чувствах се страхотно, отпочинала, заредена, но групичката се разпадна.Как ми липсва!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Дек 2008, 00:28 
Администратор
Аватар

Да така си и мислех, ще ми хареса, но за сега не откривам никой желаещ да ме последва :roll:

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Дек 2008, 13:52 
Модератор
Аватар

и мен много ме мързи :lol:
преди играех в къщи гимнастиката на синди крауфорд. после си купихме двд, махнахме видеото и дотам със спорта. ( гимнастиката ми беше на касета :D )
иначе обичам много да спортувам на маса - с вилица тренирам едната ръка, с чашката другата. после като се метна на големия бял тепих - спорт до сутринта :oops: та така при мене :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Дек 2008, 16:59 
Администратор
Аватар

Добърначин за спортуване, Адена! :lol:
То и аз този съм подхванала.... :lol:

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Дек 2008, 18:58 
Пристрастен
Аватар

Не спортувам и мразя да го правя ! Не че не съм се опитвала през годините или нямам уреди у нас.Ходила съм на аеробика , дори преди години се ангажирах с частна треньорка по аеробика , която идваше у нас всеки ден.Казвам , че аз съм се ангажирала , защото това беше моят начин да бъда по-отговорна , след като съм поела ангажимент към друг човек.Цялата работа продължи 6 месеца.Имам степер и бягаща пътека , която седи като паметник и й бърша праха.Изобщо , с две думи съм анти-спортна личност ! То си ми и личи , де ! :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Дек 2008, 19:11 
Редовен потребител
Аватар

И аз имам какви ли не уреди в къщи, но никога не се качвам на тях....Имам и безплатна карта за един от най-добрите спа-центрове в Сф, обаче и там почти не стъпвам...е, ходя понякога да поплувам, на разни билкови стаи и др.глезотии... Просто фитнеса не ми е на душата. Иначе зимата карам ски много усилено. А от 10-тина години се занимавам с йога- е, то не е баш спор, а философия на живот, но има и много упражнения. До миналата година ходех по 3-4 пъти седмично на йога и се чувствах невероятно- и раздвижена, и успокоена, и релаксирана от напрежението.Но посл.месеци все си намирам оправдания и съм се понесла по течението....срамота! Но пък сме големи планинари, почти всеки уикенд ходим до Витоша , ако е хубаво времето. А иначе от 15 години, всяко лято, 5 семейства / с които всъщност сме неразделни/ правим страхотни планински походи по 10 дни. Бих казала, че това преживяване е най-най-истинската ни почивка- не се сравнява ни с море, ни с чужбини....просто планината така ни зарежда с енергия , спомени,адреналин, емоции, че не е сравнимо с никое друго преживяване.

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Дек 2008, 22:31 
Потребител
Аватар

Да кажа, че спортувам - ще е силно казано, тъй като не се занимавам интензивно със спорт или тренировки. Но един път в седмицата плувам за час-два, 2-3 пъти в седмицата правя крос от 6-7км, имаме и фитнес-уред вкъщи - упражниения за гръб и ръце, коремни преси. Но преди всичко и особено много обичам разходките пеша (ежедневни) и излетите с преход от около 20-ина км през уикендите. Малко сме ги редуцирали напоследък заради неприятното време..

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Дек 2008, 11:16 
Модератор
Аватар

Abra, ако твоето не е спорт, то аз какво да кажа? От работа в къщи на котлона и на печката, после на масата, следва в кревата и после пак на работа. Спортът ми е гонене на градски транспорт по спирките на София :lol: То повече май не ми трябва!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Дек 2008, 20:16 
Пристрастен
Аватар

Тази тема сигурно ще стане по-актуална след празниците ! :mrgreen: Някои ще имат за сваляне килца , други килограми , а такива като мен - килограмища ! :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 28 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]